Loaded Glazed Donuts İnceleme ve Yorumlar

0 0 Oy
Article Rating

Loaded Glazed Donuts Premium Likiti gün boyu severek kullanacağınız donuts aromalı bu likiti yanınızdan sizde ayırmamaya başlayacaksınız.

Bu ürünü kullandığınız zaman özenle hazırlanış olan donutsdan bir ısırık alacak gibi bir hisle tanışabilirsiniz. Loaded Glazed Donuts cam damlalık kapaklı olarak cam şişelerde piyasaya sürülmektedir. E-sigara camiasında yer alan birçok ekip ve kişiler bu lezzetli likite tam not vermekte ve çok fazla memnun kalmaktadır. Bir çok vaperdan olumlu yorumlar alan Glazed Donuts, Türk e sigara kullanıcılarının da sevdiği likitlerden biridir. Aynı zamanda Loaded firmasının en çok sattığı likittir. Özellikle Amerika’da sevilen bir tatlı olan Donuts’un damak tadlarına çok uygun olmasından dolayı yüksek satış rakamları yakalamıştır. Loaded Glazed Donuts yorumlarınızı sizde bu makalenin altında yazarak bu likiti kullanmak isteyenlerin merakını gidermiş olursunuz.

Loaded’in Glazed Donuts‘u 70/30 VG / PG oranıyla buharlama zevkinizi tavan yaptıracaktır. Kullanıcıya mükemmel bir lezzet sunan bu likit son derece dengeli bir tadı bulunmakta ve bütün gün kendisine hayran bırakmaktadır. Daha uzun süreli bu lezzetti tüketmeniz adına 120ML lik şişesiyle gelerek sizleri uzun bir süre idare edebilmektedir. Glazed Donuts,  3MG ve 6MG nikotin oranları ile DL içime uygun olan bu lezzeti tüm gün buharlamaktan kendinizi alamayacaksınız. Bu Premium Likiti Satın almak için geç kalmamanızı öneriyoruz. Gittiğiniz her yerde Donuts aroması size ilgiyi artıracak etrafınızdan olumlu yorumlar alacaksınız.

Loaded Glazed Donuts klasik çörek tadı, Smores’in lezzetli atıştırmalık tatları ile Loaded Premium Likitleri övgüyü daima hak ediyor. Loaded Glazed Donuts fiyatları bir çok siteye göre farklılık göstermekle beraber ortalama 140 ile 200 lira aralığında değişmektedir.

Artıları:
– Gün boyu tüketime uygundur.
– Aroma içeriği olarak büyük bir orandaki kitleye hitap etmektedir. (Yani bu ürünü beğenmeme olasılığınız diğer likitlere oranla biraz daha düşük.)
– Mükemmel aroması ile çevrenizden olumlu tepkiler alacaksınız.

Eksileri:
-MTL içime uygun değildir.
(Eksi yönleri ile ilgili farklı cevaplar gelirse burada yayımlarız.)

PremiumLikitSitesi Puanı: 8.2 / 9

120ML Loaded Glazed Donuts Detayları

  • Fırında pişirilmiş taze donuts aromalı
  • Nikotin oranları: 0MG, 3MG, 6MG
  • VG / PG: 70/30
  • Şişe Ebatları: 10ML ve 120ML

Loaded Glazed Donuts sipariş vermek isterseniz aşağıdaki sayfadan güvenle satın alabilirsiniz.

Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz
Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz

https://premiumlikitsitesi.com/loaded-glazed-donuts-120ml

0 0 Oy
Article Rating
Değerlendirme
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 7 votes
Marka
Loaded Glazed Donuts
Ürün adı
Loaded Glazed Donuts Fiyat, İnceleme
Fiyatı
TRY 150
Stok Durumu
Available in Stock
Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ömer Ural
Ömer Ural
17 Aralık 2018 15:44

Loaded markasını bu likiti çok övüyorlardı, denedikten sonra niye bu kadar övdüklerine hak verdim. Gün boyu baymandan kullanabiliyorsunuz tavsiye ederim.

Samet Doğru
Samet Doğru
15 Aralık 2018 12:10

Nereden almamı önerirsiniz loaded glazed donutsu?

Admin
Yönetici
15 Aralık 2018 12:58
Yanıtla  Samet Doğru

Web sitemiz mağazasında mevcut. Güvenle satın alabilirsiniz.
https://premiumlikitsitesi.com/likit/loaded-glazed-donuts-120ml

Serap
Serap
24 Nisan 2019 11:37

Juul podumu doldurmak icin uygunmu

Admin
Yönetici
26 Nisan 2019 22:45
Yanıtla  Serap

Juul pod için kullanılmaz değil, ama önerilmezde. Salt likitleri tercih etmelisiniz. Salt likit ile ilgili blogumuzda yeterince bilgi mevcuttur. Yüksek niktoinli salt likit kullanmak istemiyorsanız o zamanda Five Pawns ve Good Life Vapor gibi markaların likitlerini öneririm Pod Mod cihazlar için. VG PG oranı dengeli olan likitler tercih edilmelidir. %50VG %50PG yada 60/40 70/30 gibi. Denge değiştikçe boğaz vurumu ve içim kalitesi düşer. Kartuşun pamuğu emiş gücü azalır buda sık sık kartuş değiştirmenize sebep olur.

5
0
Bu konuya yazılmış yorumlar.x
()
x