Dinner Lady Lemon Tart İnceleme

4.3 11 Oy
Article Rating

Dinner Lady Lemon Tart İnceleme ve Yorum

Dinner Lady dünyaca ünlü ürünü olan Lemon Tart Premium Likiti birçok vaper tarafından çok beğenildi. Dinner Lady firmasının amiral gemisi konumunda olan Lemon Tart Likiti incelemesini ve değerli yorumlarınız eşliğinde bu makaleyi sürekli güncellemeye devam edeceğiz.

Dinner Lady Lemon Tart Likit adından anlaşılacağı üzere Limonlu Turta olarak niteleyebiliriz. Buharlarken içeriğindeki her bir aromayı ayrı ayrı hissettiren şahane bir likit. Elektronik sigara kullanan kişilerin Dinner Lady yorumları sizi bu likiti almaya teşvik edecektir mutlaka. Lemon Tart kullanıcıların likit hakkındaki birçok yorum likitin ne derece sevildiğini göstermektedir.

İlk katmanında limon kabuklarının şekerleme ile karışımını hissettirecek. İkinci katmanında ise bir pasta dilimini ısırdıktan sonraki lezzeti size sunuyor olacaktır. Pastadaki her bir içeriği ayrı ayrı size deneyimleyen Dinner Lady Limonlu Turtası sevebileceğiniz bir lezzet olmaya aday.

Dinner Lady Likit Lemon Tart neden bu kadar tutuldu, bunu inceleyelim isterseniz. Lemon Tartı üreten Dinner Lady firması lezzetine güvendiği için bu ürününü dünyanın her tarafındaki fuarlarda sergiledi, birçok youtuber ile sponsorluklar sağlayarak bu lezzetli ürününün reklam ve pazarlamasını son derece iyi hazırladı. Bugün elektronik sigara kullanıcılarının %40 kadarı mutlaka en az 1 adet dinner lady lemon tart likitini denediği açıklanmakta firma yetkililerince.

Prensip gereği hiç bir şekilde tavsiyede bulunmuyoruz. Çoğunluğun beğendiği likiti beğenmeyen azınlık bir kitle her zaman olur. Likit tercihi yaparken mutlaka lezzet profilinizi göz önünde bulundurun.

Artıları:
MTL içime uygundur.
Aroma içeriği olarak büyük bir orandaki kitleye hitap etmektedir. (Yani bu ürünü beğenmeme olasılığınız diğer likitlere oranla biraz daha düşük.)

Eksileri:
Bazı kesimler tarafından boğaz yakması yaptığını belirtmektedir. (Yüksek nikotin tercihi seçen kişilerin tercih ettikleri nikotin seviyesinin yarısı kadar almaları tavsiye edilmektedir.)

Ürün Özellikleri:
Şişe Boyutu: 10ml, 60ml
Nic. Oranı: 0mg, 3mg, 6mg, 12mg, ve 18mg

PremiumLikitSitesi Puanı: 7.0 / 9

Dinner Lady Lemon Tart sipariş vermek için aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz
Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz

https://premiumlikitsitesi.com/dinner-lady-lemon-tart-60ml

4.3 11 Oy
Article Rating
Değerlendirme
product image
Kullanıcı Değerlendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 56 votes
Marka
Dinner Lady Lemon Tart
Ürün adı
Dinner Lady Lemon Tart Fiyat, İnceleme ve Yorum
Fiyatı
TRY 90
Stok Durumu
Available in Stock
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ferit Aslan
Ferit Aslan
18 Aralık 2018 20:08

Limonlu e-sigara likiti deyince akla ilk gelen likit. Türkiye’de Premium likit kullanıpta lemon tart’ı denemeyen yoktur heralde.

Furkan
Furkan
1 Şubat 2019 18:51
Yanıtla  Ferit Aslan

Denemedim çok denemek istiyorum clon ları varmış yani sahteleri orjinalleri nerden bulabilirim eğer biliyorsanız lütfen geri dönüş yaparmısınız

Admin
Yönetici
5 Şubat 2019 17:40
Yanıtla  Furkan
3
0
Bu konuya yazılmış yorumlar.x
()
x