En İyi Likit Markaları

5 1 vote
Article Rating

2020’nin En İyi Likit Markaları

En iyi likit markalarını seçerken bir çok sayfa ve sitenin anketlerini, ürünlerin satış hacmini ve kendi deneyimlerimizi bir araya getirerek oluşturduk. Özellikle premium sınıfında likit markalarını topladığımız listemizde marka hakkında bilgi ve ürünlerinin detaylarına yer verdik.

Premium, özellikle de elektronik sigara likiti söz konusu olduğunda çok fazla duyulan bir kelimedir. Premium ne anlama geliyor ve neden daha pahalıya mal oluyor? Tüm premium e-sigara likitleri, özel üretim tesislerinde steril ortamda üretilir. Herhangi bir içecek üretim tesisinden daha iyi koşullarda ve kaliteli içeriklerle üretiliyor.
Premium likit; üretimden test aşamalarına kadar bir çok işlemden geçerek sağlığınız için en iyi e-likit anlamına gelir. 2020’nin en iyi likit çeşitleri sıralaması ise kısa süre içinde sitede paylaşılacaktır.

2020’nin En İyi Premium Likit Markaları Listesi ile sizi baş başa bırakıyorum.

1. Black Note – 9.7 Puan

Black Note Likit

Black Note, gerçek tütün yapraklarından damıtılmış aromalarla özel ekstraksiyon işlemi kullanarak gerçek tütünden nikotin ile yapılır. Bu özelliği ile bir çok kullanıcının özel ilgisini çekerek en iyi likitler listesinde 1. sırada yer edinmesini sağlıyor. Black Note sağlam ve otantik lezzetlere sahiptir. Ayrıca nane özü ile yapılan çeşitli mentol tatları vardır. 50/50 VG / PG ile üretilir. Gerçek tütünlü bir likit denemek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken likitlerin başında gelir.

Black Note Likitleri hakkında paylaştığımız inceleme yazısına da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/premium-likit-markalari/black-note/black-note-premium-likitleri-genel-inceleme/

2. Five Pawns – 9.6 Puan

Five Pawns Premium Likit
Five Pawns Likit

Five Pawns sürekli olarak yeni lezzetler üreterek likit endüstrisinde kendi reçeteleri ile likit yapan sayılı firmalardan. Özellikle Five Pawns Castle Long Likit ve Five Pawns Grandmaster Likit en çok sevilen popüler likitlerinden biri. Yılda bir defa ürettiği Castle Long Reserve ise belli bir kesime hitap eden çok özel likitlerden. Five Pawns likitleri nasıl üretiliyor ile ilgili bir video daha önce paylaşmıştık. Las Vegas’ta üretim yapan Five Pawns kesinlikle çok özel bir marka. Geniş likit çeşitliliği olan firmanın likitlerini denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Five Pawns Castle Long Reserve incelesini yaptığımız yazımızı da okuyabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/inceleme/five-pawns-castle-long-reserve/

3. Naked 100 – 9.5 Puan

Naked 100 Likit

Naked 100, sadece harika meyve aromalı likitler üzerine uzmanlaşmış bir e-likit markasıdır. Lava Flow, Hawaiian POG ve Maui Sun gibi ürünleri tropikal lezzetler sunarken Sour Sweet, Berry Belts ve American Patriot gibi şeker ve tütün çeşitleride en çok tercih edilen Premium likitlerdendir. Efektör içermeyen nadir likitlerden biri olan Naked 100 coil dostu bir likit olarak bilinir. 70/30 VG / PG ile üretilir. Gerçek kalitede bir likit kullanmak istiyorsanız Naked tam size göre.

4. Yogi – 9.4 Puan

Yogi Likit Sipariş, Yogi Likit Fiyat, Yogi Likit Yorum,
4. Yogi Likit

Yogi Likit üreticisi, ilk aşamada 4 farklı likit ve sınırlı üretim ile başlayıp kısa süre içinde bir çok ülkede en çok satan likitlerden biri olmayı başaran sayılı likit markalarından biridir. Yogi Granola Bar serisi ilk olarak, Yogi Granola Bar Orijinal, Yogi Peanut Butter Banana, Yogi Strawberry Granola Bar ve Yogi Blueberry Granola Bar ile üretime başlayan yogi firması 2019 yılında Yogi Java Granola Bar ve Yogi Lemon Granola Bar adında 2 ürün daha piyasaya sürdü ve hemen ardından aynı reçeteler ile Yogi Salt Likitlerini de piyasaya sürerek hayranlarına yogi salt deneyimi de yaşattı.

Yogi Likit, Türkiye’de en çok sevilen ilk 3 likit markasından biri olan Yogi Likitlerinin her çeşidi Türk damak tadına uygun likitlerdir.

Yogi Granola Bar incelemesini yaptığımız şu yazımıza da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/premium-likit-markalari/yogi-granola-bar-detayli-inceleme-ve-yorum/

5. Cuttwood – 9.2 Puan

Cuttwood likit, cuttwood boss reserve, boss reserve likit, boss reserve fiyat, cattwood boss reserve yorum, inceleme
5. Cuttwood Likit

Cuttwood, Premium Likit endüstrisindeki bilinen en büyük markalardan biridir. Her tattan her damağa uygun farklı likitleri mevcuttur. Cuttwood Boss Rezerve, Unicorn Milk, Bay Fritter, Bird Brains ve Sugar Drizzle gibi fenomenleşmiş likitleri ile bir çok likit markasının ulaşmayı hedeflediği yerdedir. Bu sayede en iyi likit markaları ve yayına alacağımız en iyi likitler listesinde kendine yer bulmuştur. Cuttwood likitleri aroma ve boğaz vurumunda tercih edilen 70/30 VG PG oranı ile sizi tatmin edecek üst segment kalitede likitlere sahiptir.

6. Dinner Lady – 9.1 Puan

Dinner Lady Likit

Dinner Lady firması ürettiği likitler ile bir çok fuar ve organizasyondan ödüller almış, dünya çapında tanınmış likit üreticisidir. Özellikle en bilinen likiti olan Dinner Lady Lemon Tart likit ülkemizde dahil bir çok ülkede en çok satan 3 likit çeşidinden biri olmuştur. Pastane tatları (Desert) üzerine uzmanlaşmış olan Dinner Lady firması, Fruit (Meyve), Tobacco (Tütün) ve Sweets (Şekerleme) serilerinde farklı likitlerde üreten Dinner Lady likit endüstrisinin zirvelerinde yer edinmeyi başardı.

Dinner Lady Lemon Tart ( Limonlu Turta ) incelemesini yaptığımız şu yazımıza da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/inceleme/dinner-lady-lemon-tart/

7. The Milkman – 9.0 Puan

The Milkman Likit

Milkman’ın minik kartonları neredeyse her Vape Shop mağazasının raflarında görülebilir. En iyi likit markaları listesinde 3. sırada yer alan The Milkman, kremsi ve sütlü tatları olan The Milkman markasının çeşitli tatlılar, tütün ve çeşitli şekerli Premium likitleride mevcuttur. The Milkman favorilerim arasında Milky O’s, Lil ‘Dipper ve Churrios yer alıyor. Max VG ile üretilen The Milkman likitleri yoğun buhar ve aroma sevenlerin vazgeçilmezi bir likittir.

8. Glas – 8.8 Puan

Glas Likit

Glas, ödüllü bir markadır. En bilinen likitleri Pound Cake ve Glazed’dir. Son zamanlarda düşük bir fiyata aynı kalitede bir likit sunmak için Basix Serisi likitlerini tanıttılar. Butterscotch Reserve, The Dunk, and Fizzy Lemonade denenmesi gereken Glas Premium Likitlerindendir. VG ve PG oranları 70/30 olarak kullanarak boğaz vurumunu ve ve aroma hissiyatını müşterilerine sonuna kadar hissettirmeye devam ediyor.

9. Beard Vape Co. 8.7 Puan

Beard Vape Co. Likit

Beard Vape Co.’nun logosu Premium likit sektöründe ikonik bir sembol haline geldi. En iyi likit markası listesinde 5. sırada ve çok çeşitli likit yelpazesine sahip bir marka Beard Vape Co. ekşi aromalı likitlerinde çok tercih edilmekte. Tatlı ve içecek aromalı likitlerde de iddalı bir maka olan Beard Vape Co. Likitleri aroma ve boğaz vurumu isteyenlerin en çok tercih ettiği 70/30 VG PG oranına sahip.

10. Charlie’s Chalk Dust – 8.5 Puan

Charlie’s Chalk Dust Likit

Charlie’s Chalk Dust kendine has reçeteleri ile e-sigara likitlerine farklı bir yaklaşım getirdi. Tütün, tropikal meyve ve tatlı çeşitleri ve sofistike tatlar ile büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Tariflerden malzemeye, logosundan ve ambalajlamaya kadar, Charlie’s Chalk Dust likitlerinin her aşamasında kaliteyi görebilirsiniz. 70/30 VG PG oranı ile aroma ve boğaz vurumu arayanların seveceği likit çeşitlerine sahip.

EN İYİ 10 LİKİT MARKASI SIRALAMASI

Premium Likit siparişi vermek için aşağıdaki sayfaya göz atabilirsiniz.

Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz
Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz

https://premiumlikitsitesi.com/likit

5 1 vote
Article Rating
Değerlendirme
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 146 votes
Marka
Premium Likitler
Ürün adı
2020'nin En İyi Likit Markaları
Fiyatı
TRY 100
Stok Durumu
Available in Store Only
Abone ol
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arif Yılmaz
Arif Yılmaz
26 Şubat 2019 10:57

Black Note ve Naked likitleri favori likitlerimdir. Ben bir çok likit denedim bu listedeki markaların bir çok ürününü de kullandım, bana göre Black Note ve Naked likitleri tütünlü likitler üzerine en iyi markalar.

Levent İnce
Levent İnce
25 Şubat 2019 16:43

Cuttwood çok kaliteli likitleri var, Black noteyi de deniyecem en kısa zamanda.

Faruk Serttaş
Faruk Serttaş
25 Şubat 2019 14:27

Yogi Likitleri ve Five Pawns Likitleri üzerine likit tanımam, five pawns da damak tadınıza uymama durumu olabiliyor her likiti genele hitap etmeyebiliyor ama Yogi Likit herkese hitap ediyor.

Hüseyin Türker
Hüseyin Türker
28 Şubat 2019 13:23

Yogi likitlerine bayılıyorum. Penaut Butter Granola ve Swtrawberry Granola Bar efsane likitlerdendir.

Erdinç Oğuz
Erdinç Oğuz
28 Şubat 2019 09:56

Five Paws, cuttwood, yogi ve dinner lady Türkiye’de en çok bilinenleri. Hepsi birbirinden güzel likitleri var.

Erhan Güleryüz
Erhan Güleryüz
6 Mart 2019 16:52

Bu araştırma ve sıralamayı çok başarılı buldum. Bir çok kişi bu listedekilerin belki 1 tanesini bile denememiştir. Benim bu 10 markanın 9 unu denemiş biri olarak 8 den sonrakiler hariç diğerleri benim kafamdaki sıralama ile aynı. Özellikle tütün konusunda Black Note ve Five Pawns likitleri, Pastane tatları olarak da Yogi, Dinner ve Cuttwood çok başarılı markalardır.

Halime Yakin
Halime Yakin
12 Mart 2019 17:03

Dinner lady ve yogi benim denediğim likitler. PremiumLikitSitesi.com mağazasından aldım aroma canavarları bunlar. Dinner biraz ağır geldi ama alışınca çok üst düzey bir aroması var.

Zeki Akar
Zeki Akar
4 Mart 2019 12:37

En kısa sürede five pawnsı ve black noteyi deneyip yorumlarımı buraya yazarım bende.

Zeki Akar
Zeki Akar
12 Nisan 2019 22:43
Reply to  Zeki Akar

Black note malesef tüm araştırmalarıma rağmen bulamadım, 4 tane five pawns likiti denedim, şu ana kadarki kullandığım diğer tüm likitleri direk çöpe attırdı bana Five Pawns markası.

Five Pawns Grandmaster 10/10
Five Pawns Symmetry Six 9/10
Five Pawns Red Kingside Tobacco 10/10
Five Pawns Castle Long 10/10 (Bu da TR de yok, bir arkadaşımın dolabında şişenin dibinde 5 10ml birşey kalmıştı, ekmeği banıp dibini sıyırmak isteyeceğiniz kadar güzel, takipteyim mağazanızı, geldiği gün en az 5 tane bende.)

Muhammet becetek
Muhammet becetek
14 Ekim 2019 23:35
Reply to  Zeki Akar

Siparisi nerden veriyosunuz

Koray Özbey
Koray Özbey
31 Mart 2019 15:54

Sayenizde Yogi ile tanıştım, ne kadar teşekkür etsem inanın azdır. Bu güne kadar çok fazla likit denemişliğim var, hep yerli ve ucuz likitlerdi. Yogi de fiyatı çok çok yüksek değil, tabi yerli likitler kadar da ucuz değil. Ama aroması, buharlaması beni benden aldı.
https://premiumlikitsitesi.com/yogi-likitleri
Burada şuan 4 çeşidinden 3 tanesi stokta görünüyor. Yeni serileri de kısa sürede gelirse mağazanıza onları da denemek için sabırsızlanıyorum.

Ali Padak
Ali Padak
18 Mart 2019 18:12

Cuttwood, Yogi ve Dinner Lady benim favori markalarım. Five Pawns 50/50 oranında olduğu için biraz ağır geliyor bana ama oda çok kaliteli bir marka. En son yogi Java likiti gelmişti, anasayfanızda görür görmez 2 tane sepete attım.

Sadık Karacan
Sadık Karacan
12 Nisan 2019 14:47

Yogi denemeyenlere sesleniyorum, neyi bekliyorsunuz? Bütün fabrika müptelası olduk, bu kadar kişi yanılıyor olamaz. Elektronik sigarayı bırakma noktasındaydım bu yazıya denk gelmeden önce, tütüncülerde satılan it öldüren likitlerden uzak durun!!!

nuri
nuri
8 Mayıs 2019 17:22
Reply to  Sadık Karacan

usta alacamda güven yok siz bu sitedenmi aldınız…yada istanbulda adres varsa bildiginiz gidip birebir alma imkanım var

Sadık Karacan
Sadık Karacan
9 Mayıs 2019 15:59
Reply to  nuri

İstanbulda elden satanların hepsi ya çok pahalı satıyor yada sahte likit satıyor.
https://premiumlikitsitesi.com/index.php?route=common/home
Şu linkten alıyorum, bu blogun satış sayfasıdır, güven konusunda endişen olmasın bana gelenler orjinal her zaman.

Ayhan Gül
Ayhan Gül
10 Ekim 2019 12:35

Five pawns denemeyenler likit kullanıyorum demesin bence.

cengiz sezer
cengiz sezer
23 Ekim 2019 13:07

Merhaba, ben tad kalitesinden ziyade en doğal ve kimyasalsız olanı kullanmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz?

cengiz sezer
cengiz sezer
23 Ekim 2019 17:30
Reply to  admin

tesekkurler

Selçuk çelik
Selçuk çelik
15 Şubat 2020 12:48

Five Pawns ve dinner lady likitleri benim favorilerim. Her hafta 1 şişe five pawns 1 şişe de dinner alıyorum premium likit sitesinden bu güne kadar beni üzmediler. Diğer çeşitleri de en kısa sürede denemek istiyorum ama stokta yok sabırsızlıkla bekliyorum.

 • admin
  Smok firması clon cihazların önüne geçmek için bu şekilde bir sorgulam »
 • alican ugur
  abi çok teşekkür ederim sorgulamayı bir türlü yapamamıştım. »
 • Erol Soykan
  Ülkemizde orjinal cuttwood satan yok. Orjinalini satan varsa 10 şişe a »
 • Şerif Soylu
  Smok coil sorgulama yapmak için bu kadar uğraşmak gerekiyor mu? alt üs »
 • Erol Soykan
  Sigara içimlik bir cihazınız varsa en iyi likit five pawsn likitleridi »
 • 21
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x