Beard Vape Co.Black NoteCharlie's Chalk DustCuttwoodDinner LadyFive PawnsGenelGlasNaked 100Premium Likit İncelemeleriYogi

En İyi Likit Markaları

2024’ün En İyi Likit Markaları

En iyi likit markalarını seçerken bir çok sayfa ve sitenin anketlerini, ürünlerin satış hacmini ve kendi deneyimlerimizi bir araya getirerek oluşturduk. Özellikle premium sınıfında likit markalarını topladığımız listemizde marka hakkında bilgi ve ürünlerinin detaylarına yer verdik.

Premium, özellikle de elektronik sigara likiti söz konusu olduğunda çok fazla duyulan bir kelimedir. Premium ne anlama geliyor ve neden daha pahalıya mal oluyor? Tüm premium e-sigara likitleri, özel üretim tesislerinde steril ortamda üretilir. Herhangi bir içecek üretim tesisinden daha iyi koşullarda ve kaliteli içeriklerle üretiliyor.
Premium likit; üretimden test aşamalarına kadar bir çok işlemden geçerek sağlığınız için en iyi e-likit anlamına gelir. 2024’ün en iyi likit çeşitleri sıralaması ise kısa süre içinde sitede paylaşılacaktır.

2024’ün En İyi Premium Likit Markaları Listesi ile sizi baş başa bırakıyorum.

1. Five Pawns – 9.8 Puan

Five Pawns Premium Likit
Five Pawns Likit – Eski Şişe
Five Pawns Premium Likit
Five Pawns Likit – Yeni Şişe

Five Pawns sürekli olarak yeni lezzetler üreterek likit endüstrisinde kendi reçeteleri ile özgün likit yapan sayılı firmalardan. Özellikle Five Pawns Castle Long Likit ve Five Pawns Grandmaster Likit en çok sevilen popüler likitlerinden biri. Yılda bir defa ürettiği Castle Long Reserve ise belli bir kesime hitap eden çok özel likitlerden. Five Pawns likitleri nasıl üretiliyor ile ilgili bir video daha önce paylaşmıştık. Las Vegas’ta üretim yapan Five Pawns kesinlikle çok özel bir marka. Geniş likit çeşitliliği olan firmanın likitlerini denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Cam ve Unicorn şişelerde üretilen likitleri düyanın her ülkesinde beğeniyle kullanılıyor.

Five Pawns Castle Long Reserve incelesini yaptığımız yazımızı da okuyabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/inceleme/five-pawns-castle-long-reserve/

2. Cuttwood – 9.7 Puan

Cuttwood likit, cuttwood boss reserve, boss reserve likit, boss reserve fiyat, cattwood boss reserve yorum, inceleme
Cuttwood Likit

Cuttwood, Premium Likit endüstrisindeki bilinen en büyük markalardan biridir. Her tattan her damağa uygun farklı likitleri mevcuttur. Cuttwood Boss Rezerve, Unicorn Milk, Bay Fritter, Bird Brains ve Sugar Drizzle gibi fenomenleşmiş likitleri ile bir çok likit markasının ulaşmayı hedeflediği yerdedir. Bu sayede en iyi likit markaları ve yayına alacağımız en iyi likitler listesinde kendine yer bulmuştur.
Cuttwood likitleri aroma ve boğaz vurumunda tercih edilen 70/30 VG PG oranı ile sizi tatmin edecek üst segment kalitede likitlere sahiptir.

3. Dinner Lady – 9.5 Puan

dinner lady lemon tart mtl likit tavsiyesi onerisi fiyatlari yorumlari
dinner lady lemon tart mtl likit tavsiyesi onerisi fiyatlari yorumlari

Dinner Lady firması ürettiği likitler ile bir çok fuar ve organizasyondan ödüller almış, dünya çapında tanınmış likit üreticisidir. Özellikle en bilinen likiti olan Dinner Lady Lemon Tart likit ülkemizde dahil bir çok ülkede en çok satan 3 likit çeşidinden biri olmuştur. Pastane tatları (Desert) üzerine uzmanlaşmış olan Dinner Lady firması, Fruit (Meyve), Tobacco (Tütün) ve Sweets (Şekerleme) serilerinde farklı likitlerde üreten Dinner Lady likit endüstrisinin zirvelerinde yer edinmeyi başardı.

Dinner Lady Lemon Tart ( Limonlu Turta ) incelemesini yaptığımız şu yazımıza da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/inceleme/dinner-lady-lemon-tart/

4. Black Note – 9.4 Puan

Black Note Likit

Black Note, gerçek tütün yapraklarından damıtılmış aromalarla özel ekstraksiyon işlemi kullanarak gerçek tütünden nikotin ile yapılır. Bu özelliği ile bir çok kullanıcının özel ilgisini çekerek en iyi likitler listesinde 4. sırada yer edinmesini sağlıyor. Black Note sağlam ve otantik lezzetlere sahiptir. Ayrıca nane özü ile yapılan çeşitli mentol tatları vardır. 50/50 VG / PG ile üretilir. Gerçek tütünlü bir likit denemek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken likitlerin başında gelir.

Black Note Likitleri hakkında paylaştığımız inceleme yazısına da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/premium-likit-markalari/black-note/black-note-premium-likitleri-genel-inceleme/

5. Yogi – 9.3 Puan

Yogi Likit Sipariş, Yogi Likit Fiyat, Yogi Likit Yorum,
Yogi Likit

Yogi Likit üreticisi, ilk aşamada 4 farklı likit ve sınırlı üretim ile başlayıp kısa süre içinde bir çok ülkede en çok satan likitlerden biri olmayı başaran sayılı likit markalarından biridir. Yogi Granola Bar serisi ilk olarak, Yogi Granola Bar Orijinal, Yogi Peanut Butter Banana, Yogi Strawberry Granola Bar ve Yogi Blueberry Granola Bar ile üretime başlayan yogi firması 2019 yılında Yogi Java Granola Bar ve Yogi Lemon Granola Bar adında 2 ürün daha piyasaya sürdü ve hemen ardından aynı reçeteler ile Yogi Salt Likitlerini de piyasaya sürerek hayranlarına yogi salt deneyimi de yaşattı.

Yogi Likit, Türkiye’de en çok sevilen ilk 3 likit markasından biri olan Yogi Likitlerinin her çeşidi Türk damak tadına uygun likitlerdir.

Yogi Granola Bar incelemesini yaptığımız şu yazımıza da göz atabilirsiniz.

https://premiumlikitsitesi.com/blog/premium-likit-markalari/yogi-granola-bar-detayli-inceleme-ve-yorum/

6. Naked 100 – 9.1 Puan

Naked 100 Likit

Naked 100, sadece harika meyve aromalı likitler üzerine uzmanlaşmış bir e-likit markasıdır. Lava Flow, Hawaiian POG ve Maui Sun gibi ürünleri tropikal lezzetler sunarken Sour Sweet, Berry Belts ve American Patriot gibi şeker ve tütün çeşitleride en çok tercih edilen Premium likitlerdendir. Efektör içermeyen nadir likitlerden biri olan Naked 100 coil dostu bir likit olarak bilinir. 70/30 VG / PG ile üretilir. Gerçek kalitede bir likit kullanmak istiyorsanız Naked tam size göre.

7. The Milkman – 8.7 Puan

The Milkman Likit

Milkman’ın minik kartonları neredeyse her Vape Shop mağazasının raflarında görülebilir. En iyi likit markaları listesinde 7. sırada yer alan The Milkman, kremsi ve sütlü tatları olan The Milkman markasının çeşitli tatlılar, tütün ve çeşitli şekerli Premium likitleride mevcuttur. The Milkman favorilerim arasında Milky O’s, Lil ‘Dipper ve Churrios yer alıyor. Max VG ile üretilen The Milkman likitleri yoğun buhar ve aroma sevenlerin vazgeçilmezi bir likittir.

8. Glas – 8.5 Puan

Glas Likit

Glas ödüllü bir likit markadır. En bilinen likitleri Pound Cake ve Glazed’dir. Son zamanlarda düşük bir fiyata aynı kalitede bir likit sunmak için Basix Serisi likitlerini tanıttılar. Butterscotch Reserve, The Dunk, and Fizzy Lemonade denenmesi gereken Glas Premium Likitlerindendir. VG ve PG oranları 70/30 olarak kullanarak boğaz vurumunu ve ve aroma hissiyatını müşterilerine sonuna kadar hissettirmeye devam ediyor.

9. Beard Vape Co. 8.4 Puan

Beard Vape Co. Likit

Beard Vape Co.’nun logosu Premium likit sektöründe ikonik bir sembol haline geldi. En iyi likit markası listesinde 9. sırada ve çok çeşitli likit yelpazesine sahip bir marka Beard Vape Co. ekşi aromalı likitlerinde çok tercih edilmekte. Tatlı ve içecek aromalı likitlerde de iddalı bir maka olan Beard Vape Co. Likitleri aroma ve boğaz vurumu isteyenlerin en çok tercih ettiği 70/30 VG PG oranına sahip.

10. Charlie’s Chalk Dust – 8.2 Puan

Charlie’s Chalk Dust Likit

Charlie’s Chalk Dust kendine has reçeteleri ile elektronik sigara likitlerine farklı bir yaklaşım getirdi. Tütün, tropikal meyve ve tatlı çeşitleri ve sofistike tatlar ile büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Tariflerden malzemeye, logosundan ve ambalajlamaya kadar, Charlie’s Chalk Dust likitlerinin her aşamasında kaliteyi görebilirsiniz. 70/30 VG PG oranı ile aroma ve boğaz vurumu arayanların seveceği likit çeşitlerine sahip.

EN İYİ 10 LİKİT MARKASI SIRALAMASI

Premium Likit siparişi vermek için aşağıdaki sayfaya göz atabilirsiniz.

Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz
Premium Likit Sitesi Güvencesi İle Orijinal ve Uygun Fiyatlara Elektronik Sigara Likiti Satın Alabilirsiniz

https://premiumlikitsitesi.com/likit

https://elektroniksigarasitesi.net/premium-likit

Değerlendirme
product image
Kullanıcı Değerlendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 155 votes
Marka
Premium Likitler
Ürün adı
2024'ün En İyi Likit Markaları
Fiyatı
TRY 300
Stok Durumu
Available in Store Only

26 thoughts on “En İyi Likit Markaları

 • Faruk Serttaş

  Yogi Likitleri ve Five Pawns Likitleri üzerine likit tanımam, five pawns da damak tadınıza uymama durumu olabiliyor her likiti genele hitap etmeyebiliyor ama Yogi Likit herkese hitap ediyor.

  Yanıtla
 • Levent İnce

  Cuttwood çok kaliteli likitleri var, Black noteyi de deniyecem en kısa zamanda.

  Yanıtla
 • Arif Yılmaz

  Black Note ve Naked likitleri favori likitlerimdir. Ben bir çok likit denedim bu listedeki markaların bir çok ürününü de kullandım, bana göre Black Note ve Naked likitleri tütünlü likitler üzerine en iyi markalar.

  Yanıtla
 • Erdinç Oğuz

  Five Paws, cuttwood, yogi ve dinner lady Türkiye’de en çok bilinenleri. Hepsi birbirinden güzel likitleri var.

  Yanıtla
 • Hüseyin Türker

  Yogi likitlerine bayılıyorum. Penaut Butter Granola ve Swtrawberry Granola Bar efsane likitlerdendir.

  Yanıtla
 • Zeki Akar

  En kısa sürede five pawnsı ve black noteyi deneyip yorumlarımı buraya yazarım bende.

  Yanıtla
  • Zeki Akar

   Black note malesef tüm araştırmalarıma rağmen bulamadım, 4 tane five pawns likiti denedim, şu ana kadarki kullandığım diğer tüm likitleri direk çöpe attırdı bana Five Pawns markası.

   Five Pawns Grandmaster 10/10
   Five Pawns Symmetry Six 9/10
   Five Pawns Red Kingside Tobacco 10/10
   Five Pawns Castle Long 10/10 (Bu da TR de yok, bir arkadaşımın dolabında şişenin dibinde 5 10ml birşey kalmıştı, ekmeği banıp dibini sıyırmak isteyeceğiniz kadar güzel, takipteyim mağazanızı, geldiği gün en az 5 tane bende.)

   Yanıtla
  • Muhammet becetek

   Siparisi nerden veriyosunuz

   Yanıtla
 • Erhan Güleryüz

  Bu araştırma ve sıralamayı çok başarılı buldum. Bir çok kişi bu listedekilerin belki 1 tanesini bile denememiştir. Benim bu 10 markanın 9 unu denemiş biri olarak 8 den sonrakiler hariç diğerleri benim kafamdaki sıralama ile aynı. Özellikle tütün konusunda Black Note ve Five Pawns likitleri, Pastane tatları olarak da Yogi, Dinner ve Cuttwood çok başarılı markalardır.

  Yanıtla
 • Halime Yakin

  Dinner lady ve yogi benim denediğim likitler. PremiumLikitSitesi.com mağazasından aldım aroma canavarları bunlar. Dinner biraz ağır geldi ama alışınca çok üst düzey bir aroması var.

  Yanıtla
 • Ali Padak

  Cuttwood, Yogi ve Dinner Lady benim favori markalarım. Five Pawns 50/50 oranında olduğu için biraz ağır geliyor bana ama oda çok kaliteli bir marka. En son yogi Java likiti gelmişti, anasayfanızda görür görmez 2 tane sepete attım.

  Yanıtla
 • Koray Özbey

  Sayenizde Yogi ile tanıştım, ne kadar teşekkür etsem inanın azdır. Bu güne kadar çok fazla likit denemişliğim var, hep yerli ve ucuz likitlerdi. Yogi de fiyatı çok çok yüksek değil, tabi yerli likitler kadar da ucuz değil. Ama aroması, buharlaması beni benden aldı.
  https://premiumlikitsitesi.com/yogi-likitleri
  Burada şuan 4 çeşidinden 3 tanesi stokta görünüyor. Yeni serileri de kısa sürede gelirse mağazanıza onları da denemek için sabırsızlanıyorum.

  Yanıtla
 • Sadık Karacan

  Yogi denemeyenlere sesleniyorum, neyi bekliyorsunuz? Bütün fabrika müptelası olduk, bu kadar kişi yanılıyor olamaz. Elektronik sigarayı bırakma noktasındaydım bu yazıya denk gelmeden önce, tütüncülerde satılan it öldüren likitlerden uzak durun!!!

  Yanıtla
  • nuri

   usta alacamda güven yok siz bu sitedenmi aldınız…yada istanbulda adres varsa bildiginiz gidip birebir alma imkanım var

   Yanıtla
 • Ayhan Gül

  Five pawns denemeyenler likit kullanıyorum demesin bence.

  Yanıtla
 • cengiz sezer

  Merhaba, ben tad kalitesinden ziyade en doğal ve kimyasalsız olanı kullanmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz?

  Yanıtla
  • admin

   İçerik kalitesi olarak en iyi likitler black note ve five pawns markalarıdır. Bu markaların onlarca çeşit likitinden size uygun olanlarından birini alıp kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Selçuk çelik

  Five Pawns ve dinner lady likitleri benim favorilerim. Her hafta 1 şişe five pawns 1 şişe de dinner alıyorum premium likit sitesinden bu güne kadar beni üzmediler. Diğer çeşitleri de en kısa sürede denemek istiyorum ama stokta yok sabırsızlıkla bekliyorum.

  Yanıtla
 • cengiz sezer

  Merhaba,
  ….(Uyarı!! Reklam amaçlı link silindi.)
  hanginiz doğru söylüyor, sizmi yukardaki linkteki onlarmı?
  ilk 5 te bir tane ortak marka yok?
  demekki biriniz kendi ürünü satmak için yalan söylüyor
  Selamlar

  Yanıtla
  • admin

   One Hit Wonder markasını, listesine en iyi likit diye yazan bir siteye güvenmek isterseniz sizin tercihiniz olur. Efektör oranı en yüksek likit markalarından biridir OHW markası. Bu likite en iyi diyorsa muhtemelen satmak için en iyi likit diyordur.
   Bu liste bizim kendi kendimize yazdığımız bir liste değil. Dilerseniz yazının başını tekrar okuyun.

   Yanıtla
 • Veysel Zambak

  Amerika’da en çok sevilen likit markalarının başında Five Pawns ve Cuttwood ve Dinner Lady geliyor. Hepsini denemiş biri olarak kesinlikle ilk 5 sıralamaya katılıyorum. Özellikle five pawns denemeyen yoktur muhtemelen ama eğer hala denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz.

  Yanıtla
 • İbrahim

  Nasıl sipariş verebilirim

  Yanıtla
  • admin

   Anasayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir