Black Note Premium Likitleri Genel İnceleme

4 3 Oy
Article Rating

Black Note Likit Genel İnceleme

Black Note Premium likit ürünlerinin tamamı tütün üzerine içerikleri barındıran likitlerdir. Firmanın 8 adet farklı likiti satışa çıkarılmıştır. Bunlardan en sevilenleri ise sırasıyla  Quartet, Sonata, Prelude ve Solo’dur. Özellikle ülkemizde Black Note Quartet Likiti sevilen bir likit olmuştur.Bu tüm likitler ISO7 – CLASS 10000 sertifikalı laboratuvarda üretilmektedir.

İncelemeniz ve hepsini tamamen tadabilmenizin en kolay yolları arasında notebook adında yer alan 10ml lik likitlerden oluşan deneme paketidir. Özel bir kutuda gelen bu deneme paketi sizi özel hissettirecektir. Kutulamada ve şişelemede kaliteyi direk olarak kolayca görebilirsiniz.

Black Note Premium paketlerinin isimleri solo, sonata ve prelude gibi müzik terimlerinden gelmektedir. Tütün içerikleri yer alan likitlerde nikotinin tütün yapraklarından ekstrakte edildiğini belirtmemiz gerekiyor. Firma internet adresi üzerinde bağımsız laboratuvarlar üzerinden alarak yayınlamış olduğunu raporlara bakıldığı zaman likitlerinde zararlı içerik bulundurmuyor. Bu durum en önemli özellikleri arasındadır. Likitlerin hepsinde şişeleri açtığınız zaman kendisini belli edecek baskınlıkta bir koku içermemektedir. Belli belirsiz bir kokuları yer almaktadır.

Bugün premium likit piyasasındaki firmaların %70 inden fazlası aromayı yoğunlaştırmak, içimi kolaylaştırmak, buharlamaya yumuşaklık sağlamak için çeşitli kimyasallar kullanmaktadır. Amerika’da bağımsız bir laboratuvar tarafından denetlenen Black Note Firmasının likirlerinde Diasetil, Asetil Propiyonil, Etilen Glikol, Dietilen Glikol, Akrolein veya Asetonin içermediği gönül rahatlığı ile buharlayabileceğinizi söylemek isteriz. Aynı zamanda 2015 yılının en iyi tütünlü likitleri seçilmiş bir markadır.

black note likit çeşitleri
Black Note Likit Çeşitleri

Black Note Likitleri

Black Note likitleri 30 ml olarak satışa çıkarılmaktadır. Bu 30 ml olarak gelen paketler ise büyük bir silindirik kutu içinde küçük silindirik kutular halinde gelmektedir. Büyük kutunun içerisinde yine ürün ve firma hakkında bilgilerin yer aldığı bir katalog yer almaktadır. Black Note internet adresleri üzerinde yaptıkları açıklamalarda mümkün olduğunca plastik ürünlerden uzak, çevreye saygılı bir şekilde üretim yaptıklarını açıklamaktadır. Bununla beraber cam şişelerinin, kutularının ve kullanılan diğer kâğıt ürünlerinin tamamının geri dönüşümde kazanılmış ürünlerden hazırlandığını açıklamıştır. Kağıt malzemelere dokunduğunuz zaman da bir farklılık olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. İçerikte yer alan kağıtlar saman kağıdı gibi bir yapıda yer almaktadır.

Black Note Likit Çeşitleri ve İçerikleri

Prelude : İtalyan Virginia tütünü
Forte : Burley tütünü
Sonata : Tatlı Virginia tütünü
Legato : İtalyan Kentucky tütün
Solo : Doğal mentol yağları ile Virginia tütünü
Encore : Bir Isfahani Harmanı
Adagio : Havana Puro tütünü
Bravura: New Orleans Perique tütünü
Cadenza: Yunan basma tütünü

Black Note likit fiyatları ülkemizde pahalı olarak nitelendirilebilir. 30ML şişesi 90 ile 150 lira aralığında e sigara ve likit sitelerinde satışı yapılmaktadır. Kalite fiyat oranına baktığımızda Black Note Premium Likitleri fiyatını hak eden bir likit markası olduğunu düşünüyoruz.

Premiumlikitsitesi.com Tütünlü Likit Serileri İçinde Marka Sıralamada 1. Sırada Yer Almaktadır.

4 3 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Bu konuya yazılmış yorumlar.x
()
x