Dinner Lady Lemon Tart Likit

Dinner Lady Lemon Tart Likit

₺ 135,00
Markalar
Ürün Kodu: dinner-lady-lemon-tart
Stok Durumu: TÜKENDİ

Ürün Açıklaması

Dinner Lady Lemon Tart Likit içeriği; limon ve turtanın muhteşem birleşimi. Limonlu likitler içinde en popüler likit olan Lemon Tart, Tü...

Ürün Açıklaması

Dinner Lady Lemon Tart Likit içeriği; limon ve turtanın muhteşem birleşimi. Limonlu likitler içinde en popüler likit olan Lemon Tart, Türkiye'de en çok satılan likitler sıralamasında 1. sıradadır. 60ML ve 70/30 VG PG oranı ile aroma ve boğaz vurumu isteyenlerin seveceği bir likit. Diner Lady Lemon Tart likiti bir çok uluslararası ödüle sahiptir. Kendine has aroması ve bir çok firmada olmayan kalitesi ile Lemon Tart Likit efsane likitlerden biri olarak daima en iyi likitlerden biri olarak bilinecektir.

Dinner Lady tarafından Lemon Tart Likit, narenciye tatları sevenler için limonlu güçlü bir tatlı karışımıdır. Lemon Tart Likit %70 VG, %30 PG oranına sahiptir ve aromayı en iyi veren VG/PG değerine sahiptir.

İngiltere'de bulunan Dinner Lady, geleneksel pudinglere ve cesur lezzet kombinasyonlarına dayanan popüler bir tatlı lezzetleri koleksiyonudur. İçeriği damak tadınıza uyuyorsa ve çok satan likitlerden birini denemek istiyorsanız Limonlu Turta tadındaki Lemon Tart Likitini denemelisiniz.


Dinner Lady Likit Detayları

  • İngiltere'de üretilmektedir.
  • 70/30 VG-PG oranına sahiptir.
  • DL - Sub Ohm Nargile içimi yani yüksek buhar veren atomizerlerin hepsinde kullanabilirsiniz.
  • MTL Sigara içimi atomizerli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.
  • ISO 7 Standardında steril üretim tesisinde şişelenmektedir.
  • Çocuk güvenlikli kilitli kapağa sahiptir.


Dinner Lady Likit Çeşitleri

Dinner Lady Apple Pie Likit
Dinner Lady Strawberry Likit
Dinner Lady Berry Tart Likit
Dinner Lady Blackberry Crumble Likit
Dinner Lady Mango Tart Likit


Lemon Tart Likit  yorumlarını, yorumlar sekmesinden okuyabilir yada yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Premiumlikitsitesi.com'dan sipariş verdiğinizde, sipariş bilgileri mail adresinize gelecektir. Siparişiniz bizim ekranlara düştüğü anda paketlenip hazırlanır.

Sipariş ekranında ödeme için banka hesap numaralarımız görünür ayrıca mail adresinize gelen mesajda da banka hesap numarası yazar. Banka hesap numarasına ödeme yaptığınızda ödemeniz bize mesai saatleri içerisinde ulaşacaktır.

12:00'a kadar ödemesi ulaşan siparişler aynı gün kargo şubesine gönderilir ve siparişiniz gönderildi bilgisi mail hesabınıza bildirilir. Takip numaranız SMS ile telefon numaranıza 18:00 ile 24:00 arasında gelecektir. SMS ulaşmaması durumunda 0 (551) 172 76 46 WhatsApp Sipariş ve Destek Hattımızdan takip bilgisi isteyebilirsiniz.

Siparişinizi almak için gereken toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


Kargo teslimat süresi, Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1 ile 3 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır. Büyükşehir ve il merkezlerine 1 ile 2 iş günü içinde, ilçe ve beldelere 1 ile 3 gün içinde teslimat yapılır. Sipariş teslimat süreleri kargo firmalarının bulunduğunuz adrese teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir, Mobil bölge(köyler ve kargo şubelerinin olmadığı bölgeler) hariç 1 ile 3 gün arasında teslimat garantisi vardır.

Sipariş teslimat: Siparişinizi teslim aldıktan sonra tek parça kısa bir video kaydı ile kargo paketinizi açmanızı öneririz. Kargo kaynaklı bir sorun olması halinde video kaydınız esas alınarak işlem yapılır. Bu yüzden mutlaka video kaydı eşliğinde kargo paketini açın.

Kargo ücreti: 300 Lira altındaki siparişleriniz için kargo ücreti kargo anlaşmalı olarak 20 liradır. 300 lira üzeri siparişlerinizde sepette ücretsiz kargo olarak görünecektir.

Soru, öneri ve siparişleriniz için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.