Dinner Lady Likitleri

Dinner Lady Likitleri

Dinner Lady Likit, Türkiye'de en çok satan premium Likit, Dinner Lady likit çeşitleri, premium likit sitesinde. Orjinal Dinner Lady E-Likit çeşitleri için sitemizi daima takipte kalın. Dinner Lady Lemon Tart tüm zamanların en çok satan likitidir. Diğer Dinner Lady likitleri de aynı derecede güzel ve seveceğiniz likitlerdir.

Görünüm:
TÜKENDİ

Dinner Lady Apple Pie Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady Apple Pie Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Apple Pie Likit içeriği, elma ve turtanın mükemmel birleşimidir. Dinner Lady Apple Pie, Elma seven e-sigara kullanıcıların çok sevdiği Dinn..

TÜKENDİ

Dinner Lady Berry Tart Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady Berry Tart Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Berry Tart Likit içeriği, Ahududu ve yabanmersini aromalarını tatlı bir turta üzerine eklenmesiyle ortaya çıkarılmış enfes bir likit. Berr..

TÜKENDİ

Dinner Lady BlackBerry Crumble Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady BlackBerry Crumble Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady BlackBerry Crumble Likit içeriği, böğürtlen, pudra şekerinin turta hamuru üzerine serpiştirilmesi ile ortaya çıkan harika bir liki..

TÜKENDİ

Dinner Lady Lemon Tart Likit

₺ 135,00

Dinner Lady Lemon Tart Likit içeriği; limon ve turtanın muhteşem birleşimi. Limonlu likitler içinde en popüler likit olan Lemon Tart, Türkiye'de en çok satılan likitler sıralamasında 1. sıradadır..

TÜKENDİ

Dinner Lady Mango Tart Likit

(0)
₺ 285,00

Dinner Lady Mango Tart Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Mango Tart Likit içeriği, mango, pudra şekeri ve turta aromalarının efsane karışımıdır. Dinner Lady e-likit firması mango aromalı lik..

TÜKENDİ

Dinner Lady Strawberry Likit

(0)
₺ 285,00

Dinner Lady Strawberry Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Strawberry Likit içeriği: Çilek sevenleri mutlu edecek harika bir likit. Dinner Lady E-likit firması çilek aromalı likitler üzerine o..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)