Dinner Lady Strawberry Likit

Dinner Lady Strawberry Likit

₺ 135,00
Markalar
Ürün Kodu: dinner-lady-strawberry
Stok Durumu: TÜKENDİ

Ürün Açıklaması

Dinner Lady Strawberry Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Strawberry Likit içeriği: Çilek sevenleri mutlu edecek harika bir likit. Dinner Lady E-likit firması çilek aromalı likitler üzerine oldu...

Ürün Açıklaması

Dinner Lady Strawberry Likit 60ML - En Uygun Fiyat

Dinner Lady Strawberry Likit içeriği: Çilek sevenleri mutlu edecek harika bir likit. Dinner Lady E-likit firması çilek aromalı likitler üzerine oldukça başarılı. Strawberry Tart ve Strawberry Macaron gibi likitleri bir çok elikit üreticisinin yapamadığı kadar iyi.

Dinner Lady, uluslararası organizasyon ve fuarlarda sürekli ödüller alan ve kendine has likitleri ile öncü olmayı başarmış likit üreticilerinden biridir.


Dinner Lady Likit Detayları

  • İngiltere'de üretilmektedir.
  • 70/30 VG-PG oranına sahiptir.
  • DL - Sub Ohm Nargile içimi yani yüksek buhar veren atomizerlerin hepsinde kullanabilirsiniz.
  • MTL Sigara içimi atomizerli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.
  • ISO 7 Standardında steril üretim tesisinde şişelenmektedir.
  • Çocuk güvenlikli kilitli kapağa sahiptir.


Dinner Lady Likit Çeşitleri

Dinner Lady Lemon Tart Likit
Dinner Lady Apple Pie Likit
Dinner Lady Berry Tart Likit
Dinner Lady Blackberry Crumble Likit
Dinner Lady Mango Tart Likit

Dinner Lady Strawberry Likit  yorumlarını, yorumlar sekmesinden okuyabilir yada yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Premiumlikitsitesi.com'dan sipariş verdiğinizde, sipariş bilgileri mail adresinize gelecektir. Siparişiniz bizim ekranlara düştüğü anda paketlenip hazırlanır.

Sipariş ekranında ödeme için banka hesap numaralarımız görünür ayrıca mail adresinize gelen mesajda da banka hesap numarası yazar. Banka hesap numarasına ödeme yaptığınızda ödemeniz bize mesai saatleri içerisinde ulaşacaktır.

16:00'a kadar ödemesi ulaşan siparişler aynı gün kargo şubesine gönderilir ve siparişiniz gönderildi bilgisi mail hesabınıza bildirilir. Takip numaranız SMS ile telefon numaranıza 18:00 ile 24:00 arasında gelecektir. SMS ulaşmaması durumunda 0 (551) 172 76 46 WhatsApp Sipariş ve Destek Hattımızdan takip bilgisi isteyebilirsiniz.

Siparişinizi almak için gereken toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


Kargo teslimat süresi, Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1 ile 3 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır. Büyükşehir ve il merkezlerine 1 ile 2 iş günü içinde, ilçe ve beldelere 1 ile 3 gün içinde teslimat yapılır. Sipariş teslimat süreleri kargo firmalarının bulunduğunuz adrese teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir, Mobil bölge(köyler ve kargo şubelerinin olmadığı bölgeler) hariç 1 ile 3 gün arasında teslimat garantisi vardır.

Sipariş teslimat: Siparişinizi teslim aldıktan sonra tek parça kısa bir video kaydı ile kargo paketinizi açmanızı öneririz. Kargo kaynaklı bir sorun olması halinde video kaydınız esas alınarak işlem yapılır. Bu yüzden mutlaka video kaydı eşliğinde kargo paketini açın.

Kargo ücreti: 150 Lira altındaki siparişleriniz için kargo ücreti kargo anlaşmalı olarak 10 liradır. 150 lira üzeri siparişlerinizde sepette ücretsiz kargo olarak görünecektir.

Soru, öneri ve siparişleriniz için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.