Likit

Likit

Premium Likit Sitesi, Türkiye'deki en büyük orijinal likit sitesi. 100'lerce müşteri yorumu ile en iyi elektronik sigara likit sipariş sitesi. Türkiye'deki en ucuz likit fiyatları için takipte kalın. Premium Likit Sitesi En Uygun Fiyatlara İthal Orjinal Premium e-likit sipariş verebilirsiniz. Premium elikit fiyatları ortalama 70TL ile 180TL aralığında değişmekte olup 30ml 60ml 100ml 120ml boyutlarında 0 MG, 3 MG, 6 MG, 9 MG ve 12 MG e-likit seçenekleri mevcuttur. 150TL üzeri ücretsiz kargo.

Görünüm:
TÜKENDİ

Cuttwood Boss Reserve 120ml

₺ 230,00

Cuttwood Boss Reserve Likit, 60ml ve 120ml En Uygun FiyatCuttwood Boss Reserve içeriği; graham kraker, kavrulmuş fındık, dilimlenmiş muz gibi ve kremsi süt karışımları içerir. Boss Reserve likit günün..

TÜKENDİ

Cuttwood Tobacco Trail 60ml

(2)
₺ 150,00

Cuttwood Tobacco Trail Likit, En Uygun Fiyat 60mlCuttwood Tobacco Trail Likit: Buharlarken balın tek dokunuşuyla hafif, temiz, tatlı tütün aroması ile gün boyu kullanmaya uygun Tobacco Trail likiti ço..

TÜKENDİ

Cuttwood Unicorn Milk 120ml

(1)
₺ 230,00

Cuttwood Unicorn Milk Likit, En Uygun Fiyat 60ml, 120mlCuttwood Unicorn Milk Likit, Los Angeles'ta Cuttwood Likit firması en kaliteli aromaları kullanarak Çilek ve Krema'ya farklı bir yorum getiriyor...

TÜKENDİ

Dinner Lady Apple Pie Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady Apple Pie Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Apple Pie Likit içeriği, elma ve turtanın mükemmel birleşimidir. Dinner Lady Apple Pie, Elma seven e-sigara kullanıcıların çok sevdiği Dinn..

TÜKENDİ

Dinner Lady Berry Tart Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady Berry Tart Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Berry Tart Likit içeriği, Ahududu ve yabanmersini aromalarını tatlı bir turta üzerine eklenmesiyle ortaya çıkarılmış enfes bir likit. Berr..

TÜKENDİ

Dinner Lady BlackBerry Crumble Likit

(0)
₺ 135,00

Dinner Lady BlackBerry Crumble Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady BlackBerry Crumble Likit içeriği, böğürtlen, pudra şekerinin turta hamuru üzerine serpiştirilmesi ile ortaya çıkan harika bir liki..

TÜKENDİ

Dinner Lady Lemon Tart Likit

₺ 135,00

Dinner Lady Lemon Tart Likit içeriği; limon ve turtanın muhteşem birleşimi. Limonlu likitler içinde en popüler likit olan Lemon Tart, Türkiye'de en çok satılan likitler sıralamasında 1. sıradadır..

TÜKENDİ

Dinner Lady Mango Tart Likit

(0)
₺ 285,00

Dinner Lady Mango Tart Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Mango Tart Likit içeriği, mango, pudra şekeri ve turta aromalarının efsane karışımıdır. Dinner Lady e-likit firması mango aromalı lik..

TÜKENDİ

Dinner Lady Strawberry Likit

(0)
₺ 285,00

Dinner Lady Strawberry Likit 60ML - En Uygun FiyatDinner Lady Strawberry Likit içeriği: Çilek sevenleri mutlu edecek harika bir likit. Dinner Lady E-likit firması çilek aromalı likitler üzerine o..

TÜKENDİ

Five Pawns Castle Long Likit

₺ 375,00

Five Pawns Castle Long 60ML - En Uygun FiyatFive Pawns Castle Long ; Five Pawns'ın en çok sevilen likiti. Kavrulmuş hindistancevizi, kavrulmuş badem, madagaskar vanilyası, kentucky bourbon ve karameli..

TÜKENDİ

Five Pawns Castle Long RESERVE Likit

₺ 375,00

Five Pawns Castle Long Reserve Likit, Five Pawns firmasının en özel ürünlerinden biridir. Bu likiti özel kılan, meşe fıçılarda demlenmeye bırakılması. Yılın sadece bir kaç ayı satışa sunulan Cast..

TÜKENDİ

Five Pawns Gambit Likit

₺ 375,00

Five Pawns Gambit Likit, elmalı turta, vanilyalı dondurma, krema ve karamelin birleşimi. Gambit likit Five Pawns markasının sevilen likitlerinden biridir. Özellikle elmalı turta aroması sizi kendisine..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)