Five Pawns Likitleri

Five Pawns Likitleri
Five Pawns Likit çeşitleri, 60ml şişelerde özel kutusu ile %100 Orjinal Five Pawns Likit. Five Pawns Dünya'daki en kaliteli likit üreten markalardan biridir. En çok tercih edilen Five Pawns Likitleri; Five Pawns Castle Long likit, Five Pawns Castle Long Reserve Likit, Five Pawns Grandmaster Likit, Five Pawns Gambit Likit.  Yüzlerce müşteri yorumu ve orjinal premium likitler için Premium Likit Sitesi'ni takip edin.
Görünüm:
TÜKENDİ

Five Pawns Castle Long Likit

₺ 375,00

Five Pawns Castle Long 60ML - En Uygun FiyatFive Pawns Castle Long ; Five Pawns'ın en çok sevilen likiti. Kavrulmuş hindistancevizi, kavrulmuş badem, madagaskar vanilyası, kentucky bourbon ve karameli..

TÜKENDİ

Five Pawns Castle Long RESERVE Likit

₺ 375,00

Five Pawns Castle Long Reserve Likit, Five Pawns firmasının en özel ürünlerinden biridir. Bu likiti özel kılan, meşe fıçılarda demlenmeye bırakılması. Yılın sadece bir kaç ayı satışa sunulan Cast..

TÜKENDİ

Five Pawns Gambit Likit

₺ 375,00

Five Pawns Gambit Likit, elmalı turta, vanilyalı dondurma, krema ve karamelin birleşimi. Gambit likit Five Pawns markasının sevilen likitlerinden biridir. Özellikle elmalı turta aroması sizi kendisine..

TÜKENDİ

Five Pawns Grandmaster Likit

₺ 375,00

Five Pawns Grandmaster, Five Pawns likit çeşitlerinden en sevilen likitlerinden biridir.  Grandmaster Likit içeriği; Muz, tereyağı, pürüzsüz kremalı fıstık ezmesi ve karamelin özel bir karış..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)