One Hit Wonder My Man Likit

One Hit Wonder My Man Likit

₺ 425,00
Markalar
Ürün Kodu: one-hit-wonder-my-man
Stok Durumu: TÜKENDİ

Ürün Açıklaması

One Hit Wonder My Man Likit Orjinal 100ML

Ürün Açıklaması

One Hit Wonder My Man Likit Orjinal 100ML

One Hit Wonder My Man Likit En Uygun Fiyat

One Hit Wonder My Mann Likit :Çilek, Çikolata ve Vanilya gibi hepimizin sevdiği, seveceği zengin içerikleri ile her buharda farklı bir tat alabilmemiz için ustalıkla harmanlanmış One Hit Wonder likitlerinden biridir. OHW likitlerinden en çok tercih edilen likiti My Man dir.

100ml My Man Likit  

OHW My Man likit içeriği: Çilek, Çikolata, Vanilya

VG/PG Oranı: 80/20

Nic: Trunic 2.0 Nicotine Salts

Üretim yeri: 100% made in the USA


One Hit Wonder Likitlerinde VG/PG Oranı 80/20'dir

Yeni üretimli One Hit Wonder 100ML üretimlerde sorgulama kodu bulunmuyor, one hit wonder firması sorgulama sistemini iptal etmiştir.

One Hit Wonder 100ml likitlerde kullanılan nikotin 180ml OHW likitleri ile aynı değildir.

Yeni üretim One Hit Wonder 100 ml likitlerde kullaılan nikotin Trunic Salts Nicotine  kullanılmaktadır.


One Hit Wonder Likit Çeşitleri

One Hit Wonder Fire Man Likit
One Hit Wonder Magic Man Likit
One Hit Wonder Army Man Likit
One Hit Wonder Island Man Iced Likit
One Hit Wonder Island Man Likit
One Hit Wonder Rocket Man Likit
One Hit Wonder Muffin Man Likit
One Hit Wonder The Man Likit

One Hit Wonder Likit yorumlarını, YORUMLAR sekmesinden okuyabilir yada yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Premiumlikitsitesi.com'dan sipariş verdiğinizde, sipariş bilgileri mail adresinize gelecektir. Siparişiniz bizim ekranlara düştüğü anda paketlenip hazırlanır.

Sipariş ekranında ödeme için banka hesap numaralarımız görünür ayrıca mail adresinize gelen mesajda da banka hesap numarası yazar. Banka hesap numarasına ödeme yaptığınızda ödemeniz bize mesai saatleri içerisinde ulaşacaktır.

12:00'a kadar ödemesi ulaşan siparişler aynı gün kargo şubesine gönderilir ve siparişiniz gönderildi bilgisi mail hesabınıza bildirilir. Takip numaranız SMS ile telefon numaranıza 18:00 ile 24:00 arasında gelecektir. SMS ulaşmaması durumunda 0 (551) 172 76 46 WhatsApp Sipariş ve Destek Hattımızdan takip bilgisi isteyebilirsiniz.

Siparişinizi almak için gereken toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


Kargo teslimat süresi, Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1 ile 3 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır. Büyükşehir ve il merkezlerine 1 ile 2 iş günü içinde, ilçe ve beldelere 1 ile 3 gün içinde teslimat yapılır. Sipariş teslimat süreleri kargo firmalarının bulunduğunuz adrese teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir, Mobil bölge(köyler ve kargo şubelerinin olmadığı bölgeler) hariç 1 ile 3 gün arasında teslimat garantisi vardır.

Sipariş teslimat: Siparişinizi teslim aldıktan sonra tek parça kısa bir video kaydı ile kargo paketinizi açmanızı öneririz. Kargo kaynaklı bir sorun olması halinde video kaydınız esas alınarak işlem yapılır. Bu yüzden mutlaka video kaydı eşliğinde kargo paketini açın.

Kargo ücreti: 300 Lira altındaki siparişleriniz için kargo ücreti kargo anlaşmalı olarak 20 liradır. 300 lira üzeri siparişlerinizde sepette ücretsiz kargo olarak görünecektir.

Soru, öneri ve siparişleriniz için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.