Premium Salt Likitler

Premium Salt Likit, Pod modlar için kullanılan salt nikotinli likitler güvenli ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Salt nokotinli likit fiyatları 45 ile 85 lira aralığında değişmektedir. Salt likit üzerine Türkiye'deki en güvenilir pod mod likit sipariş sitesi olan Premium Likit Sitesi en uygun salt likit fiyatları sunar.

Görünüm:
TÜKENDİ

Elysian Artemis Salt Likit, Premium Salt Likit

(3)
₺ 95,00

Elysian Salt firmasının üretimi olan Artemis Salt Likiti çilek, kremalı armut ve liçi meyvesi aromasından oluşmaktadır, 12mg 24mg ve 48mg oranlarında üretim yapan firmanın sevilen salt likitlerinden b..

TÜKENDİ

Elysian Gambler Salt Likit, Premium Salt Likit

(1)
₺ 95,00

Elysian Gambler Salt Likit ithal premium bir likittir. Bu likiti farklı kılan içeriğinde Portakal, Maruçya ve Guava meyvesi aromalarını barındırmasıdır. Farklı lezzetler denemek isteyenler için önereb..

TÜKENDİ

Elysian Siren Salt Likit, Premium Salt Likit

(7)
₺ 95,00

Elysian Siren Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir likit olan Siren Salt likiti çilek ve hindistan cevizi içeriğine sahiptir. Elysian Labs tarafından 12mg 24mg ve 48mg ola..

TÜKENDİ

Elysian Skadi Salt Likit, Premium Salt Likit

(2)
₺ 95,00

Elysian Skadi Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir salt likit olan Skadi Salt likiti meyve gevrekleri içeriğine sahiptir. Elysian Labbs tarafından 12mg 24mg ve 48mg olarak..

TÜKENDİ

Pala Bha Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala BHA Salt Likit, yaz meyvesi kavun ve dondurma aroması ile ferah bir salt likit. Pod mod likiti için yaza uygun bir likit arıyorsanız BHA Salt likiti tercih edebilirsiniz.Türkiye'deki en iyi likit..

TÜKENDİ

Pala Cas Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala CAS Salt Likit, çerez aromaları seven biriyseniz ve pod mod kullanıyorsanız Pala Cas Salt likitini sizde seveceksiniz. Bu otantik aromalı salt likit favoriniz olabilir.Türkiye'deki en iyi likit ü..

TÜKENDİ

Pala Mil Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala MİL Salt Likit, her damak tadına hitap eden süt, çilek ve kremalı Pala MİL Salt likiti önerdiğimiz Salt Likitlerden biridir.Türkiye'deki en iyi likit üreticisinin 4 çeşit salt likitinden Pala Mil..

TÜKENDİ

Pala Tbc Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala TBC Salt Likit, Tütün sevenlerin en çok tercih ettiği salt likit. Tütünlü salt likit tavsiyesi isteyenlere önerebileceğimiz Pala TBC salt likiti pod modunuzda keyifle buharlayın.Türkiye'deki en i..

TÜKENDİ

Ruthless Salt Likit, Tüm Çeşitler, İthal ve Orjinal Salt Likit

(3)
₺ 260,00

Ruthless Salt Likit, Tüm Çeşitler, İthal ve Orjinal Salt LikitRuthless Salt Nikotinli Likitleri Premium Likit Sitesi farkıyla orijinal ve ithal salt likit Ruthless Salt stoklarda. Ruthless markasının ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)