Elysian Salt

Elysian Salt

Elysian Salt Likitleri, Elysian Labs tarafından California'da üretilen bir Premium Salt Likittir. Yerli üretim saltlardan farklı olarak özel laboratuvarlarda, üretim izinleri olan ve denetimlere tabi olan bir firma tarafından üretiliyor. 

Görünüm:
TÜKENDİ

Elysian Artemis Salt Likit, Premium Salt Likit

(3)
₺ 95,00

Elysian Salt firmasının üretimi olan Artemis Salt Likiti çilek, kremalı armut ve liçi meyvesi aromasından oluşmaktadır, 12mg 24mg ve 48mg oranlarında üretim yapan firmanın sevilen salt likitlerinden b..

TÜKENDİ

Elysian Gambler Salt Likit, Premium Salt Likit

(1)
₺ 95,00

Elysian Gambler Salt Likit ithal premium bir likittir. Bu likiti farklı kılan içeriğinde Portakal, Maruçya ve Guava meyvesi aromalarını barındırmasıdır. Farklı lezzetler denemek isteyenler için önereb..

TÜKENDİ

Elysian Siren Salt Likit, Premium Salt Likit

(7)
₺ 95,00

Elysian Siren Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir likit olan Siren Salt likiti çilek ve hindistan cevizi içeriğine sahiptir. Elysian Labs tarafından 12mg 24mg ve 48mg ola..

TÜKENDİ

Elysian Skadi Salt Likit, Premium Salt Likit

(2)
₺ 95,00

Elysian Skadi Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir salt likit olan Skadi Salt likiti meyve gevrekleri içeriğine sahiptir. Elysian Labbs tarafından 12mg 24mg ve 48mg olarak..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)