Elysian Skadi Salt Likit, Premium Salt Likit

Elysian Skadi Salt Likit, Premium Salt Likit

₺ 95,00
Markalar
Ürün Kodu: elysian-salt-4
Stok Durumu: TÜKENDİ

Ürün Açıklaması

Elysian Skadi Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir salt likit olan Skadi Salt likiti meyve gevrekleri içeriğine sahiptir. Elysian Labbs tarafından 12mg 24mg ve 48mg olarak üretilmekte ve 30m...

Mevcut Seçenekler:

Ürün Açıklaması

Elysian Skadi Salt Likit ithal premium bir likittir. Türkiye'de çok sevilen bir salt likit olan Skadi Salt likiti meyve gevrekleri içeriğine sahiptir. Elysian Labbs tarafından 12mg 24mg ve 48mg olarak üretilmekte ve 30ml lik şişelerde satılmaktadır. ABD Las Vegas'ta üretilen Elysian Salt Likitleri bir çok fuar ve organizasyondan ödüller almıştır.

Elysian Skadi Salt Likit İçeriği

Meyve Gevrekleri

VG-PG 60/40

Nic. 12mg/24mg/48mg

Boyut 30ml

*Sadece pod mod ve yüksek ohm cihazlarda kullanılır. Sub-Ohm kullanımına uygun olmayan çok yüksek Nikotin içerir *


Elysian Skadi Likit yorumlarını, yorumlar sekmesinden okuyabilir yada yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Premiumlikitsitesi.com'dan sipariş verdiğinizde, sipariş bilgileri mail adresinize gelecektir. Siparişiniz bizim ekranlara düştüğü anda paketlenip hazırlanır.

Sipariş ekranında ödeme için banka hesap numaralarımız görünür ayrıca mail adresinize gelen mesajda da banka hesap numarası yazar. Banka hesap numarasına ödeme yaptığınızda ödemeniz bize mesai saatleri içerisinde ulaşacaktır.

16:00'a kadar ödemesi ulaşan siparişler aynı gün kargo şubesine gönderilir ve siparişiniz gönderildi bilgisi mail hesabınıza bildirilir. Takip numaranız SMS ile telefon numaranıza 18:00 ile 24:00 arasında gelecektir. SMS ulaşmaması durumunda 0 (551) 172 76 46 WhatsApp Sipariş ve Destek Hattımızdan takip bilgisi isteyebilirsiniz.

Siparişinizi almak için gereken toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


Kargo teslimat süresi, Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1 ile 3 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır. Büyükşehir ve il merkezlerine 1 ile 2 iş günü içinde, ilçe ve beldelere 1 ile 3 gün içinde teslimat yapılır. Sipariş teslimat süreleri kargo firmalarının bulunduğunuz adrese teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir, Mobil bölge(köyler ve kargo şubelerinin olmadığı bölgeler) hariç 1 ile 3 gün arasında teslimat garantisi vardır.

Sipariş teslimat: Siparişinizi teslim aldıktan sonra tek parça kısa bir video kaydı ile kargo paketinizi açmanızı öneririz. Kargo kaynaklı bir sorun olması halinde video kaydınız esas alınarak işlem yapılır. Bu yüzden mutlaka video kaydı eşliğinde kargo paketini açın.

Kargo ücreti: 150 Lira altındaki siparişleriniz için kargo ücreti kargo anlaşmalı olarak 10 liradır. 150 lira üzeri siparişlerinizde sepette ücretsiz kargo olarak görünecektir.

Soru, öneri ve siparişleriniz için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.