Şartlar Koşullar ve Gizlilik Politikası

 1. Siteye üye olan her kişi bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılır.
 2. +18 yaşını doldurmayan alışveriş yapamaz, sipariş verdiğinizde 18 yaşının üstünde olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
 3. Sitedeki tüm ürünler Ukrayna/Kiev merkezli Vape Shop mağazamızdan Türkiye'deki İstanbul ofisimiz üzerinden dağıtılmaktadır.  Sipariş teslimat süreleri 1 ile 3 iş günü aralığındadır.
 4. Sitemizde herhangi bir şekilde banka hesap bilgileriniz tutulmaz. Sitemiz üzerinden ödeme almıyoruz.
 5. Ödemelerinizi Banka Havalesi ve EFT ile
 6. Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz kredi kartı ödeme hizmeti sunan shopier.com üzerinden ödeme sayfası açılır. Shopier.com %8 kesintisi size gönderilen ödeme sayfasına yansıtılır.
 7. Sitedeki ürünler nikotin içeren ürünler olabilir. Nikotin içeren ürünleri sipariş ederken yasal yaş sınırının üzerinde olduğunuzu beyan etmiş sayılırsınız.
 8. Üye olurken kayıtlı telefon numaranıza çok nadir durumlarda sms ile kampanya bildirimleri gelebilir, bu rahatsız edici düzeyde olmayacaktır.
 9. Sitemizden sipariş veren müşterileri seçme hakkına sahip olduğumuzu ve müşterinin yasal yaş sınırının altında olduğunu düşündüğümüz durumlarda sipariş iptali ve ödeme iadesi yapma hakkımızı kullanabiliriz.
 10. Site üzerinden destek taleplerine 3 iş günü içinde dönüş yapılır. Daha hızlı destek talepleri için whatsapp destek hattına yazmanız gerekir. Whasapp destek hattı 08:30 ile 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Soru, öneri ve siparişlerinizi whatsapp üzerinden iletmeniz halinde 30 dakika içinde dönüş sağlanır.
 11. Site mobil arayüz ve web arayüzü birbirinden bağımsız. Kampanya ve indirimler çok nadir durumlarda mobil yada web sürünlerinden birinde gecikmeli görünebilir.
 12. Banka hesap numaralarımız değişebilir. Sipariş verirken ödeme sayfasında ve banka hesap bilgileri sayfamızdaki banka hesaplarını kontrol edin. Banka uygulamanızda hızlı ödeme olarak kaydetmemenizi öneririz.
 13. Kampanyalı ve indirimli ürünlerin fiyatlarını değiştirmek hakkımızı saklı tutarız.
 14. Sitedeki tüm ürünler orijinal firmalardan temin edilen ürünlerdir.
 15. Ürün iade koşulu sadece yanlış gönderimlerde geçerlidir. Harici herhangi bir durumda iade kabul edilmez.