Menu
Your Cart

Vozol Puff Çeşitleri, Vozol 10000 Çeşitleri En Uygun Fiyatlar

Vozol 10000 Puff Modeller, Şarj Edilebilir Doldurulabilir Çeşitler

Vozol 10000, benzersiz tasarımları ve yüksek kalite standartlarıyla ve fiyatı ile dünya genelinde adını duyurmuş bir efsanedir. Elektronik sigara dünyasında adeta bir çığır açarak farklı çekim güçlerine ve aromalarına sahip Vozol Pufflarla tanışmanızı sağlar. Vozol Star, Vozol Alien gibi serilerin yanı sıra, Vozol 10000 serisi ürünleri de diğer adıyla Vozol Gear 10000 tüm ihtişamıyla karşımıza çıkmaktadır.

Vozol 10000 Fiyatları

Vozol fiyatları üründen ürüne değişmekle birlikte şuan sitemizde kampanyalı fiyatlarla satılmaktadır. Herhangi bir vozol çeşidine tıklayarak fiyatlarını anlık olarak görebilirsiniz.

Vozol Çeşitleri ve Aromaları Nedir?

Vozol 1000 puff çeşitleri şunlardır: Blue Razz Ice, Blue Razz Lemon, Cedar Berries, Cool Mint, Cotton Candy, Cream Tobacco, Double Apple, Dragon Fruit Banana Cherry, Forest Berry Storm, Grape Ice, Green Blast, Kiwi Passion Fruit Guava, Matcha Chocolate Cream, Miami Mint, Mixed Berries, Passion Fruit Raspberry Tangerine, Peach Ice, Peach Mango Smoothie, Peach Mango Watermelon, Pink Lemonade, Rasberry Tangerine, Rasberry Watermelon, Red Mojito, Sour Apple Ice, Strawberry Ice Cream, Strawberry Kiwi, Strawberry Rasberry, Tangerine Mango Guava, Watermelon Bubble Gum, Watermelon Ice.

Vozol Gear 10000 Puff - Şarj Edilebilir Vozol Vozol Gear 10000 Puff - Şarj Edilebilir Vozol
Çok Satılan Stokta yok
Markar: Vozol
Vozol Gear 10000 Puff Şarj Edilebilir ve Doldurulabilir Elektronik Sigara Vozol 10000 puff modeli tekrar şarj edilebilir ve likit doldurulabilir bir cihazdır. 30'dan fazla aroma çeşidine sahip Vozol Gear 10000 her damak tadına uygun aromaları ile tüm elektronik sigara kullanıcılarına hitap etme..
560,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)