Pala Salt

Pala Salt

Türkiye'nin en iyi likit üreticisinin pod mod cihazlar için ürettiği Salt Likitler. Kendine özel reçetesi ile hazırlanan Pala Salt likitler ile harika bir deneyime hazır olun. Şuan için sitemizde 4 çeşidi satışta olacak Salt Likit fiyatları 30ML(mililitre) şişesinde 50tl ye satın alabilirsiniz. Pod Mod likiti arayanlar için tavsiye ettiğimiz markadır.

Görünüm:
TÜKENDİ

Pala Bha Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala BHA Salt Likit, yaz meyvesi kavun ve dondurma aroması ile ferah bir salt likit. Pod mod likiti için yaza uygun bir likit arıyorsanız BHA Salt likiti tercih edebilirsiniz.Türkiye'deki en iyi likit..

TÜKENDİ

Pala Cas Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala CAS Salt Likit, çerez aromaları seven biriyseniz ve pod mod kullanıyorsanız Pala Cas Salt likitini sizde seveceksiniz. Bu otantik aromalı salt likit favoriniz olabilir.Türkiye'deki en iyi likit ü..

TÜKENDİ

Pala Mil Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala MİL Salt Likit, her damak tadına hitap eden süt, çilek ve kremalı Pala MİL Salt likiti önerdiğimiz Salt Likitlerden biridir.Türkiye'deki en iyi likit üreticisinin 4 çeşit salt likitinden Pala Mil..

TÜKENDİ

Pala Tbc Salt Likit

(0)
₺ 50,00

Pala TBC Salt Likit, Tütün sevenlerin en çok tercih ettiği salt likit. Tütünlü salt likit tavsiyesi isteyenlere önerebileceğimiz Pala TBC salt likiti pod modunuzda keyifle buharlayın.Türkiye'deki en i..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)