Menu
Your Cart

Premium Salt Likitler

Premium Salt Likit, Pod modlar için kullanılan salt nikotinli likitler güvenli ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Salt nokotinli likit fiyatları 45 ile 85 lira aralığında değişmektedir. Salt likit üzerine Türkiye'deki en güvenilir pod mod likit sipariş sitesi olan Premium Likit Sitesi en uygun salt likit fiyatları sunar.

Halo Tribeca Salt Likit Halo Tribeca Salt Likit
Çok Satılan
Markar: Halo
Halo Tribeca Salt LikitHalo Tribeca salt likiti en bilinen likit çeşitlerinden biridir. Yıllardır aynı aroma tat ve lezzeti kaybetmeyen Tribeca Salt likiti 30ml şişesinde 50/50 vg pg oranına sahiptir. Amerika'da üretim yapan Halo firmasının tüm likitleri gibi Tribeca efsaneleşen ismi ile yüzbinlerce..
495,00TL
Halo Subzero Salt Likit Halo Subzero Salt Likit
Çok Satılan
Markar: Halo
Halo Subzero Salt LikitHalo markasının en ferah likitlerinden biri olan Subzero Salt Likiti bir çok marka arasında en çok tercih edilen serin mentollü likitlerdendir. Serin ve ferah bir likit istiyorsanız Halo Subzero Salt likiti tam size göre.Halo Subzero Aroması Nedir?Subzero Salt likitin aroma iç..
495,00TL
Cuttwood Boss Reserve Salt Likit Cuttwood Boss Reserve Salt Likit
Çok Satılan
Markar: Cuttwood
Cuttwood Boss Reserve Salt LikitCuttwood Boss Reserve Salt likit, Cuttwood firmasının en çok sevilen likitlerinden biri olmasının yanı sıra en çok satılan çeşididir. Amerika'da üretilen Cuttwood likitleri premium sınıfta bir marka olmasının yanında içerik kalitesini yıllardır hiç değiştirmeden ..
495,00TL
Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30ML Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30ML
Çok Satılan
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30MLAsap Grape salt likiti, Nasty Juice firmasının en bilinen ve imza likit diyebileceğimiz likitidir. Bu lezzetli üzüm suyu aromalı likiti üretmek için siyah bir üzümün tüm notalarını hissetiren özel bir aroma kullanıldı. Üzüm nefesinizde tat ve meyve aromasıyla bi..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Passion Fruit Strawberry Salt Likit 30MLÇarkıfelek meyvesi olarak bilinen çarkıfelek meyvesi ve sulu çileklerin birleşimi bu egzotik ve lezzetli karışımı ortaya çıkardı.Nasty Passion Fruit Strawberry Salt Likit İncelemesi:Likit Statüsü: Premium Salt Likit Menşei: MalezyaAroma İçeriğ..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Watermelon Ice Salt Likit 30MLSerin biz buz etkisi üzerinde enfes bir karpuz aroması dokuşu ile size gün boyu kullanımda keyif verecek bir lezzet. Yazın sıcağında ferahlatıcı buzlu karpuz deneyimi sizleri bekliyor.Nasty Watermelon Ice Salt Likit İncelemesi:Likit Statüsü: Premium Salt Lik..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Cush Man Salt Likit 30MLNasty Juice'nin mango efsanesi haline gelen bu likit mango aromasını dibine kadar yaşatabilen en bilinen likitlerden biridir.Nasty Cush Man Salt Likit İncelemesi:Likit Statüsü: Premium Salt Likit Menşei: MalezyaAroma İçeriği: MangoŞişe Boyutu: 30MLKonsantrasy..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Green Grape Salt Likit 30MLNasty Juice Green Grape, yeşil üzümün her notasını hissettiren bir likittir. Hafif bir tatlılığın ve nargile deneyimini bu likit ile devam ettirebilirsiniz.Nasty Green Grape Salt Likit İncelemesi:Likit Statüsü: Premium Salt Likit Menşei: MalezyaAroma İçeri..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Grape Raspberry Salt Likit 30MLNasty Grape Raspberry'de olgun üzüm aroması ve ahududu aroması bulunur. Taze tatlı ahududuyla karıştırılmış meyvemsi tadı elde etmek için özel bir karışıma sahiptir. Tatlılık ve tazeliğin mükemmel dengesi.Nasty Grape Raspberry Salt Likit İncelemesi:Likit St..
495,00TL
Markar: Nasty Juice
Nasty Juice Strawberry Kiwi Salt Likit 30MLÇilek ve kivi ile tek bir nefeste, nefes alırken çilekler ve nefes verirken taze, ekşi kivi notalarını hisedeceksiniz. Enfes bir kombinasyon ile bu likit en çok beğenilen likitlerden biri olmayı başarıyor.Nasty Strawberry Kiwi Salt Likit İncelemesi:Likit St..
495,00TL
Ruthless Salt Likit, Tüm Çeşitler, İthal ve Orjinal Salt Likit Ruthless Salt Likit, Tüm Çeşitler, İthal ve Orjinal Salt Likit
Stokta yok
Markar: Ruthless
Ruthless Salt Likit, Tüm Çeşitler, İthal ve Orjinal Salt Likit Ruthless Salt Nikotinli Likitleri Premium Likit Sitesi farkıyla orijinal ve ithal salt likit Ruthless Salt stoklarda. Ruthless markasının efsanevi ve çok satan likitlerini Salt Likit olarak da üretmeye başladı. Salt nikotinli likit ih..
260,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)